Підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво з відділенням Національної служби посередництва і примирення в Харківській області.

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, в особі ректора Володимира ПОНОМАРЕНКА, та Відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області, в особі керівника Сергія ЛАЙКОВА підписали Меморандум про співробітництво, розуміючи важливість партнерства в сфері підготовки висококваліфікованих фахівців, забезпечення їх зайнятості на засадах соціально-партнерських відносин задля розвитку українського суспільства. Напрямами співпраці є розробка спільних проєктів та програм сприяння підвищенню рівня правової освіти та продуктивній зайнятості студентської молоді; реалізація спільних заходів щодо посилення практичної підготовки здобувачів вищої освіти; організація та проведення спільних заходів: семінарів, тренінгів, майстер-класів, ярмарок вакансій, конференцій, круглих столів; надання Відділенню можливостей проведення лекцій, зустрічей зі здобувачами вищої освіти Університету з метою їх ознайомлення з діяльністю Національної служби посередництва і примирення як державного органу, створеного Президентом України для сприяння поліпшенню трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), надання інформації щодо шляхів вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), зниження рівня конфліктогенності та стабілізації соціально-трудових відносин; залучення працівників Відділення до громадського обговорення та оновлення освітньо-професійних та освітньо-наукових програм Університету.