Підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво з Харківським обласним центром зайнятості.

Будуємо щасливе майбутнє української молоді разом з кафедрою соціальної економіки!

27 березня 2024 р. у ХНЕУ ім. С. Кузнеця було урочисто підписано Меморандум про партнерство та співробітництво з Харківським обласним центром зайнятості, що спрямовано на розвиток освіти та зайнятості в Україні.

Ректор університету Володимир Пономаренко при підписання Меморандуму наголосив на важливості партнерства та співробітництва у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців та забезпечення їх працевлаштування задля розвитку українського суспільства.

Директор ХОЦЗ Олександр Котуков висловив впевненість у залученні Центру зайнятості до співпраці щодо удосконалення освітніх програм підготовки здобувачів вищої освіти, обміну досвідом та забезпечення установи висококваліфікованими кадрами, а випускників Університету – робочими місцями з продуктивною зайнятістю.

Дякуємо за співпрацю!

Меморандум про партнерство та співробітництво