Увага, увага! Cтартує конкурс учнівських громадських ініціатив

У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця розпочато підготовку до конкурсу учнівських громадських ініціатив «Марафон унікальних справ – 2022».

У рамках робочої поїздки до Харкова Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зустрівся зі школярами. Під час зустрічі він поділився з молоддю корисними порадами щодо успішного навчання та подальшої самореалізації в житті, а також взяв участь у презентації кращих зразків їхньої проєктної діяльності. Крім того, в межах Школи проєктів «Рrogekt study Я» для учасників зустрічі було проведено заняття за участю викладачів, деканів факультетів Харківського національного університету імені Семена Кузнеця, члена журі конкурсу та консультантів, які розповіли про підготовку проєкту до захисту та презентації, а також представили номінації конкурсу.