Дипломна робота 051

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ

04.09.2024              м. Харків                     № 794–С

Про затвердження тем дипломних робіт (проєктів) та наукових керівників

З метою якісної підготовки до випускної атестації здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр», «магістр» в 2024/2025 навчальному році

НАКАЗУЮ:

ЗАТВЕРДИТИ теми дипломних робіт (проєктів) та наукових керівників здобувачам денної, заочної форми навчання першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями:

Спеціальність 051 Економіка

Освітньо-професійна програма Управління персоналом в бізнесі

другий (магістерський) рівень, очна (денна) форма навчання

№ з/пПІБ здобувачаТема дипломної роботи(проєкта)Науковий керівник (вчене звання, науковий ступінь)
1. Білик Анжела ОлександрівнаФормування системи управління кадровою безпекою підприємствак.е.н., доцент Семенченко Ан.В.
 2.Дільова Владислава АндріївнаФормування системи стимулювання персоналу підприємствак.е.н., доцент Семенченко Ан.В.
 3.Іванова Дар’я ВіталіївнаОрганізаційні засади впровадження аутплейсменту персоналу на підприємствік.е.н., доцент Сотнікова Ю.В.
4. Клименко Михайло ОлеговичВпровадження антикорупційного комплаєнсу в систему управління персоналомк.е.н., доцент Сотнікова Ю.В.
 5.Корнійчук Софія АндріївнаПідвищення ефективності використання  трудового потенціалу підприємствад.е.н., професор Назарова Г.В.
 6.Кузубов Денис ВячеславовичУдосконалення системи оплати праці фахівців на підприємствід.е.н., професор Назарова Г.В.
 7.Мачко Володимир ОлексійовичНапрями збереження людського капіталу в структурі капіталу підприємствад.е.н., професор Назарова Г.В.
 8.Моргун Вадим ГеннадійовичРозвиток соціальної компетентності управлінського персоналу підприємствак.е.н., доцент Лугова В.М.
 9.Радевіч Надія МихайлівнаФормування системи наймання та підбору персоналу виробничого підприємства в умовах повоєнної економікик.е.н., доцент Мішина С.В.
10 Хоменко Вячеслав ПетровичФормування системи матеріального стимулювання персоналу підприємствак.е.н., доцент Іванісов О.В.
11 Цюцюпа Владислав ВалентиновичУдосконалення процесу управління кадровим потенціалом підприємствак.е.н., професор Назарова Г.В.
12 Шулаков Євген ОлеговичОбґрунтування напрямів удосконалення системи адаптації персоналук.е.н., доцент Семенченко Ан.В.
 13Якименко Владислава ОлександрівнаУдосконалення системи оцінювання персоналу на підприємствік.е.н., доцент Ачкасова О.В.

Підстава: подання завідуючих кафедрами.

Ректор                                                                      Володимир ПОНОМАРЕНКО