Сертифікат про акредитацію освітньої програми Економіка PhD

На засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти одноголосно було прийняте рішення про акредитацію освітньо-наукової програми «Економіка» третього рівня.

Це підтверджує високий рівень викладання, ефективної комунікації зі стейкхолдерами, прозорість взаємодії зі здобувачами освіти, бездоганну роботу кафедри «Соціальної економіки», факультету «Економіки і права» Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Щиро дякуємо за належну фахову роботу експертної групи.

Вітаємо кафедру «Соціальної економіки», науково-педагогічних працівників задіяних в акредитації, адміністрацію та структурні підрозділи ЗВО, спільноту здобувачів освіти з успішним проходженням акредитації та дякуємо за ефективну згуртовану командну роботу та високий професіоналізм.