08 березня 2023 року студенти 2 курсу спеціальності 232 «Соціальне забезпечення», що навчаються за освітньою програмою “Управління соціальною сферою”, взяли участь у відкритій онлайн-лекції керівниці Асоціації продовольчих банків України “ТАРІЛКА” Юлії Прийми та координаторки проєкту пошиття еко-торбин у межах діяльності громадської організації “ТАРІЛКА” Сусанни Караваєвої.
Під час лекції студенти дізналися про практичні аспекти створення соціальних підприємств та громадських організацій на прикладі Асоціації продовольчих банків України та продовольчого банку “ТАРІЛКА”, практичний досвід, особливості їхньої діяльності, головні труднощі в роботі та досягнення, стратегічне планування та адаптацію діяльності організації до умов повномасштабної війни.