09 листопада 2021 року студенти спеціальності 232 «Соціальне забезпечення», що навчаються за освітньою програмою “Управління соціальною сферою”, взяли участь у відкритій онлайн лекції Галини Клочко, заступниці начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Харківській області, завідувача сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування.
Під час лекції студенти дізналися про правові засади колективного захисту прав найманих працівників та вирішення колективних трудових спорів, зокрема про завдання Національної служби посередництва і примирення, її роль у вирішенні та запобіганні виникнення колективних трудових спорів, а також про особливості колективно-договірного регулювання як одного з головних напрямків соціального партнерства.