Марафон унікальних справ

І етап міського конкурсу учнівських проєктів пройшов на базі ХНЕУ ім.С.Кузнеця

«Марафон унікальних справ ХМОУС» спрямований на підтримку ініціатив учнів закладів загальної середньої освіти міста Харкова по розробці та реалізації соціальних, дослідницьких, творчих, волонтерських та інших проектів. Отже, ХНЕУ ім. С. Кузнеця не залишився осторонь та підтримав талановиту молодь у прагненні зробити світ краще.

Викладачі університету підготували та презентували програму майстер-класів для учасників конкурсу:

24.02.2021р. «Приклади успішних проєктів. Вибір тематики проєкту, обґрунтування цільової аудиторії та масштабів проєкту, побудова календарного плану». Тренінг «Казкові герої. Від казки до реальності».
Світлана Гончарова, Юлія Сотнікова, к.е.н., доц. кафедри соціальної економіки.

Було отримано майже 50 колективних та індивідуальних проєктів і вже 17.04.2021р. підведено підсумки І етапу конкурсу.

Члени журі відібрали 15 кращих робіт, авторів яких запрошено на захист, що 28.04.2021 р. також відбудеться на базі ХНЕУ ім.С. Кузнеця.