Угода про співпрацю з Головним Управлінням Держпраці в Харківській області

19 грудня 2018 р. кафедрою економіки та соціальних наук ХНЕУ ім. С. Кузнеця було укладено Угоду про співпрацю з Головним Управлінням Держпраці в Харківській області.

З нагоди Всеукраїнського тижня права, Головним управлінням Держпраці у Харківській області організовано та проведено лекцію для студентів університету. У зустрічі зі студентами прийняла участь заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів Головного управління Держпраці Харківської області Світлана Капуста, яка розповіда про права, соціальні гарантії молоді у трудових правовідносинах, про роботи, на яких забороняється застосування праці молоді. Окремо, звернуто увагу молоді на негативні наслідки незадекларованої праці.