Школа молодого HR

Кафедрою економіки та соціальних наук була проведена «Школа молодого HR-a» у рамках «Літньої школи» ХНЕУ ім. С. Кузнеця для школярів міста Харкова та області.

У період з 29.05.2018 року по 02.06.2018 року школярі мали змогу відвідати майстер-класи від Молодіжної організації ХНЕУ ім. С. Кузнеця: «Креативне мислення – інновація чи атрибут сучасної людини», «Оцінка ефективності інвестицій: старт власного бізнесу». Підвищити рівень англійської мови з майстер-класом «English for fun». Стати переможцями спортивних змагань на «Дні  здоров`я». Дізнатися багато нового про те, с чого починається професія «Управлінця».

За підсумками роботи «Літньої школи» школярам було вручено сертифікати учасників та побажання подальших успіхів у навчанні.