12 грудня 2024 року здобувачі 1 року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» ОП «Управління персоналом в бізнесі» у рамках дисципліни «Креативна економіка та менеджмент» відвідали гостьову лекцію д-ра Яцека Скоруса (Вища школа управління охороною праці у Катовіцах) на тему: Сучасні технології і їх вплив у комунікації. Лекція транслювалася онлайн на платформі MS Teams польською мовою з перекладом на українську мову і була присвячена питанням використання штучного інтелекту та проблемі Deepfake.
Наші здобувачі на онлайн-лекції:










3 квітня 2025 року здобувачі 1 року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» ОП «Управління персоналом в бізнесі» відвідали вебінар на тему: «Актуальна ситуація на ринку праці та прогнози на майбутнє» від менеджера з найму та адаптації персоналу компанії Новий стиль Яніни Талашко.На вебінарі було висвітлено сучасним реаліям ринку праці, його проблемами та викликами під час воєнного стану та способами їх вирішення як для пошукачів роботи, так і роботодавців.











21 травня 2025 року здобувачі 1 року навчання магістерського рівня ОПП «Управління персоналом в бізнесі» долучилися в офлайн-форматі до зустрічі з представниками партнера ХНЕУ ім. С. Кузнеця та роботодавця Харківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».
На зустрічі здобувачі дізналися про:
– наявні вакансії;
– умови праці;
– робочі обов’язки та вимоги.
ТОВ «Газорозподільні мережі України», що належить до критично важливої інфраструктури, запросило до працевлаштування за результатами співбесіди здобувача Бандуру Д.В.
22 травня 2025 року здобувачі 1 року навчання ОПП «Управління персоналом в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка» другого (магістерського) рівня прийняли участь в панельній дискусії «Європейський вектор кар’єри: можливості та виклики для української молоді в епоху євроінтеграції та відбудови України».
Захід пройшов у межах щорічної ініціативи «День кар’єри ЄС» за підтримки Представництва ЄС в Україні в рамках проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».
З вітальним словом до учасників звернувся ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця, професор Володимир Пономаренко. Він підкреслив значення таких заходів для формування активної громадянської позиції, професійного розвитку молоді та її ролі у майбутньому України.
Модераторкою дискусії виступила Юлія Доброскок, начальниця відділу міжнародних зв’язків ХНЕУ ім. С. Кузнеця.
До обговорення долучилися провідні експерти з державного сектору, бізнесу, міжнародних програм і громадського суспільства:
Денис Черников, менеджер проєкту Представництва ЄС в Україні,
Дарія Андрюніна, директорка департаменту зайнятості Міністерства економіки України,
Олена Кравченко, представниця Харківського обласного центру зайнятості,
Максим Почебут, Chief Learning Officer у Sigma Software,
Анна Чайка, виконавча директорка Української бізнес асоціації,
Олена Сукманова, адвокатка та партнерка юридичної фірми Sayenko Kharenko,
Ярослав Морозов, координатор ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні.





