Меню
company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Робота зі стейкхолдерами


01 грудня 2022 року студенти спеціальності 232 «Соціальне забезпечення», що навчаються за освітньою програмою “Управління соціальною сферою”, взяли участь у відкритій онлайн лекції Галини Клочко, заступниці начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Харківській області, завідувача сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування.
Під час лекції студенти дізналися особливості вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), ознайомились з правовими засадами колективного захисту прав найманих працівників, зокрема про завдання Національної служби посередництва і примирення, її роль у вирішенні та запобіганні виникнення колективних трудових спорів, розглянули приклади органів примирення у країнах ЄС.


Університет надає можливостей здобувачам вищої освіти відвідувати лекції, тренінги, що проводяться на постійній основі науковцями із закордонних університетів і освітніх центрів (http://surl.li/aessc). Також проводяться лекції з вітчизняними професіоналами-практиками.

Лекція від Магді Аттала “How to “sell” yourself”

24 листопада 2021 року студенти групи 6.05.232.010.21.2 спеціальності 232 “Соціальне забезпечення” відвідали відкриту лекцію для студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця “How to “sell” yourself” від спікера Магді Аттала – регіонального директора BHMS Магді Атала.

Студенти дізнались, як створити власний персональний бренд, написати цікаве резюме та бути конкурентоспроможнім на сучасному глобальному ринку праці. Лекція пройшла в комбінованому форматі з використанням дистанційних технологій навчання та дотриманням карантинних вимог.


09 листопада 2021 року студенти спеціальності 232 «Соціальне забезпечення», що навчаються за освітньою програмою “Управління соціальною сферою”, взяли участь у відкритій онлайн лекції Галини Клочко, заступниці начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Харківській області, завідувача сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування.
Під час лекції студенти дізналися про правові засади колективного захисту прав найманих працівників та вирішення колективних трудових спорів, зокрема про завдання Національної служби посередництва і примирення, її роль у вирішенні та запобіганні виникнення колективних трудових спорів, а також про особливості колективно-договірного регулювання як одного з головних напрямків соціального партнерства.


У травні 2021 року на YouTube каналі Лабораторії кар’єри університету проведено подкаст з В’чеславом Лаптєвим та Юлією Сотніковою про Soft и Hard skills в сучасному бізнес- і навчальному середовищі (https://youtu.be/DN8LtybKYfU)


Угода про співпрацю з Головним Управлінням Держпраці в Харківській області

19 грудня 2018 р. кафедрою економіки та соціальних наук ХНЕУ ім. С. Кузнеця було укладено Угоду про співпрацю з Головним Управлінням Держпраці в Харківській області.

З нагоди Всеукраїнського тижня права, Головним управлінням Держпраці у Харківській області організовано та проведено лекцію для студентів університету. У зустрічі зі студентами прийняла участь заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів Головного управління Держпраці Харківської області Світлана Капуста, яка розповіда про права, соціальні гарантії молоді у трудових правовідносинах, про роботи, на яких забороняється застосування праці молоді. Окремо, звернуто увагу молоді на негативні наслідки незадекларованої праці.